وضعیت – حالت روسیه سوریه پوتین آمریکا

وضعیت – حالت: روسیه سوریه پوتین آمریکا ولادیمیر پوتین انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سرمربی پرسپولیس چه تصمیمی می‌گیرد؟ , برانکو، محسن مسلمان و دربی

برانکو ایوانکوویچ جهت بازی فردای تیمش برابر نفت‌تهران، محسن مسلمان را کنار گذاشته است.

سرمربی پرسپولیس چه تصمیمی می‌گیرد؟ , برانکو، محسن مسلمان و دربی

برانکو، محسن مسلمان و دربی؛ سرمربی پرسپولیس چه تصمیمی می گیرد؟

عبارات مهم : برانکو

برانکو ایوانکوویچ جهت بازی فردای تیمش برابر نفت تهران، محسن مسلمان را کنار گذاشته است.

به گزارش خبرآنلاین؛ دیروز در لیست اعلام شده است بازیکنان پرسپولیس جهت دیدار جام حذفی برابر نفت تهران، اثری از محسن مسلمان نبود. هافبک خوش نقش و تاثیرگذار پرسپولیس که در موفقیت های اخیر تیمش نقش بسیار موثری داشته هست. برانکو نیز بر خلاف اویل دوران حضورش در پرسپولیس، به سبک بازی محسن علاقه پیدا کرده و او را مهره گمشده تاکتیک هایش می داند که در ذهنش جهت پیش برد پرسپولیس می پرورداند.

سرمربی پرسپولیس چه تصمیمی می‌گیرد؟ , برانکو، محسن مسلمان و دربی

مسلمان ولی شخصیت خاص خودش را دارد. او شاید به قول خودش درون زمین جهت پرسپولیس حتی از جان خود هم بگذرد، ولی بیرون از زمین حاشیه های زیادی دارد. حاشیه هایی که طی این چند روز زیادتر هم شد و واکنش‌ها سرد مسلمان بعد از تعویض برابر الهلال نیز از چشم ها پنهان نماند. بعضی اعتقاد دارند که علت خط خوردن مسلمان همین واکنش‌ها سرد و شاید حواشی به وجود آمده باشد.

در حالیکه مسلمان در بازی برابر استقلال خوزستان نمایش بی نقصی داشت و روی هر ۳ گل تیمش به طور مستقیم تاثیر گذار بود. اتفاقی که نشان می دهد اصلا بعید نیست که برانکو به علت استراحت دادن پیش از بازی برابر استقلال، مسلمان را خارج از لیست گذاشته تا او روی نیمکت ننشیند. با همه این تفاسیر برانکو پیش از دیدار برابر استقلال کار مشکل جهت تصمیم گیری راجع به مسلمان دارد. اگر هنوز هم به نیازش به محسن اعتقاد داشته باشد، او را به ترکیب برمی گرداند تا مهر باطلی هم روی حواشی و شایعات اخیر بزند.

برانکو ایوانکوویچ جهت بازی فردای تیمش برابر نفت‌تهران، محسن مسلمان را کنار گذاشته است.

واژه های کلیدی: برانکو | استقلال | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | محسن مسلمان | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: